Vuokrataan - Toimistotilaa Vantaan Avia Pilotissa

Lentäjäntie 3, 01530 Vantaa, Aviapolis

Avia Pilot on ajattoman tyylikäs toimistotorni erittäin hyvien liikenneyhteyksien äärellä Vantaalla. Vuokrattava tila on 126 m² ja se sijaitsee rakennuksen kolmannessa kerroksessa.

Talossa on loistavat palvelut;
heti sisään tullessa näyttävä aula aulapalveluineen vastaanottaa vieraat ja lähetykset,
rakennuksen 13. kerroksessa on vuokrattavia kokoushuoneita huikein näkymin ja autolla saapuvat vieraat löytävät p-paikan talon edestä. Oman henkilökunnan parkki hoituu oikeuksia vuokraamalla vastapäisestä hallista (P5).
Juna-asema sijaitsee aivan vieressä. Näiden lisäksi Avia Pilotissa onnistuu mm. treenaaminen kuntosalilla, kampaamokäynti tai lähtöselvityksen teko lennolle.
Avia Pilotin dynaaminen työympäristö luo lukemattomia verkostoitumis- ja liiketoimintamahdollisuuksia sekä rakennuksen sisällä että alueella, joka on yksi Suomen voimakkaimmin kasvavista yritysyhteisöistä.

Vuokrattava tila taipuu moneksi. Se soveltuu avotoimistoksi ja sen voi lohkota useampaan tilaan. Tilan pinnat voidaan päivittää vuokralaisen tarpeiden mukaisiksi.

Ota yhteyttä ja käydään tutustumassa tiloihin.




tulostaTulosta

Kohteen tiedot

Pinta-ala:126 m²
Kunto:Hyvä
Kerros: 3
Autopaikat: Kyllä
Kohdenumero: 9035
Yhteyshenkilö: Jorma Ryynänen
jorma.ryynanen@tuloskiinteistot.fi
+358 40 708 4064

Tommi Ryynänen
tommi.ryynanen@tuloskiinteistot.fi
+358 50 307 3298

Pyydä lisätietoja

 
Site by Gekko Digital